Producenci
Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz.
od 8:00 do 15:00

Sprzedaż On-line
24h / na dobę

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:

Telefon: 725 182 316

Email: biuro@ogrzewanieco.pl

Zwroty i Wymiana

Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony oraz ma nienaruszone metki (oceny tej dokonają po otrzymaniu towaru - pracownicy ogrzewanieco.pl).

Prawo zwrotu towaru bez podawania przyczyny przysługuje tylko konsumentom lub przedsiębiorcom, którzy korzystają z równoważnej ochrony zgodnie z art. 38a* ustawy o prawach konsumenta, a zakup nie miał charakteru zawodowego.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, klient zobowiązany jest poinformować sklep  o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).
Może również skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru*.

Gwarantujemy zwrot pełnej kwoty wpłaconej przy składaniu zamówienia w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Pieniądze zwracamy niezwłocznie (nie później niż 14 dni) przelewem na podane konto.

* dla umowy, w wykonaniu której Sprzedawca wydaje Produkt, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. umowa sprzedaży) – od objęcia Produktu w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: obejmuje wiele Produktów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Produktu, partii lub części albo polega na regularnym dostarczaniu Produktów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Produktów.

Podstawa prawna

Ustawa z dnia 6 marca 2018 r. o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy, Dz.U.2019.1291.

Ustawa z dnia 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców, Dz.U.2019.1292.

Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Dz.U.2020.287 z dnia 2020.02.21, w brzmieniu obowiązującym od 1 stycznia 2021 r. 

*Art. 38a. Przepisy dotyczące konsumenta zawarte w niniejszym rozdziale stosuje się do osoby fizycznej zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium